ПриватБанк попереджає про фейкові гроші «від Президента»

212

ПриватБанк закликав користувачів не переходити за сумнівними посиланнями, й не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати персональні дані третім особам, навіть Президентові України, повідомляє «Голос Громади».

У соціальних мережах почали з’являтись рекламні повідомлення, в яких йдеться про розіграш грошей від Президента України. Користувачам пропонують зареєструватись на сайті, пройти соціальне опитування й отримати гроші. При цьому просять ввести особисті дані та інформацію про банківські рахунки. У ПриватБанку попереджають, що такі сайти є шахрайськими та закликають не переходити за сумнівними посиланнями.

Читайте також:  У суботу «Олександрія» зіграє проти львівського «Руху»

“Закликаємо користувачів бути обачними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Жодної законної підстави виплачувати по 10 тисяч гривень і більше немає. Тому в банку закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями та, звичайно, не розголошувати особисту інформацію, дані своїх банківських карток і тим паче, не надсилати шахраям власні кошти. Наголошуємо: якщо Ви маєте сумніви щодо операцій зі своїми картками, вважаєте, що могли стати жертвою шахрайства, негайно звертайтеся на гарячу лінію 3700”, – йдеться у повідомленні.

Джерело.

Читайте також:  COVID-19 на Кіровоградщині: понад 100 нових хворих за добу та 3 летальних випадки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ