ПриватБанк запропонував своїм клієнтам оплачувати «комуналку»… по телефону

225

ПриватБанк запропонував чергову новацію своїм клієнтам, наголошуючи на особах старшого покоління, особливо – одержувачам пенсії і соціальних виплат: до закінчення пандемії коронавірусу відмовитися від відвідування відділень банку і оплачувати комунальні послуги за спеціальним номером телефона, – про це «Голос Громади» повідомила обласна прес-служба ПБ.

Це телефонний номер служби підтримки банку 3700. Як повідомили в банку, до введення карантинних заходів в Україні, щомісяця в касах відділень банку комунальні платежі оплачували понад 1,5 млн осіб, серед яких більшість пенсіонерів. Як правило, ці клієнти не є користувачами інтернет банку Приват24 і не мають необхідного обладнання та навичок для оплати комуналки онлайн.

Тому для забезпечення епідеміологічної безпеки клієнтів і вимог карантину в країні, ПриватБанк запустив програму, в рамках якої співробітники служби підтримки будуть при наближенні термінів оплати чергових комунальних платежів рекомендувати клієнтам зробити оплату по телефону і навчать як це правильно зробити.

Послуга платежів по телефону 3700 дозволяє клієнтам оплатити комуналку за лічені хвилини, при цьому оператори служби підтримки допоможуть правильно заповнити платіжні реквізити згідно з даними, отриманими від комунальних служб. Оплата комуналки по телефону 3700 проводиться з будь-якої банківської картки клієнта.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ