Міст в Південному мікрорайоні

Минулої п’ятниці, 14 липня, в Олександрії в Південному мікрорайоні було перекрито автомобільний міст на дорозі державного значення М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине для проведення капітального ремонту.

Ознайомитися з перебігом робіт реконтсрукції мосту кореспонденти Голосу Громади вирішили на “власні очі”.

На сьогоднішній день вже зроблена нижня діафрагма опори першого, другого та третього прольотів мосту, та на цих прольотах вже проведено армування і бетонуваня опорних балок. Підготовлені трубчаті “ліса” для укріплення регілів на першому та другому прольотах. Виготовлені та вже доставлені балки Б-5 (прольотної будови), котрі наразі потребують повної заміни, адже з’єднання на діафрагмах повністю прогнило. За словами робітників, що виконують ремонтні роботи, з п’яти з’єднань наразі залишилося лише одне і те, незрозуміло яким чином тримається, тому у разі непроведення заміни цих балок, це може призвести до повного руйнування мосту. Нині проводяться підготовчі роботи з демонтажу інших балок.

Читайте також:  Біля смт. Олександрійське чоловік впав із непрацюючого залізничного мосту

Робітники скаржаться, що не лише діти, а й дорослі дуже безвідповідально ставляться до того, що прохід та проїзд заборонено. А це у свою чергу може становити небезпеку не лише для здоров’я, а й життя тих, хто нехтує елементарними правилами безпеки.

Зазначимо, що для уникнення транспортного колапсу, дорожники запропонували зручну схему об’їзду. Відповідні знаки маршрутного орієнтування встановили ще до початку робіт, щоб водії встигли до них звикнути і вчасно зорієнтуватися на час перекриття руху транспорту. Про це повідомили у прес-службі САД у Кіровоградській області.

Читайте також:  Сьогодні «Олександрія» зіграє проти ФК «Минай»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ