Роботодавці Кіровоградщини потребують близько 10 касирів

148

Професія касира давно вже вийшла за рамки простого прийому-видачі грошей, сьогодні посаду касира часто поєднують в компаніях з посадами бухгалтера, контролера або іншого фінансового фахівця.

Сьогодні роботодавці області потребують 6 працівників за професіями касира (в банку), касира (на підприємстві, в установі, організації), касира торговельного залу та касира-операціоніста. Серед роботодавців, які потребують касирів Філія-Кіровоградське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України», Олександрійська міжрайонна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ФОП Ал Нукарі Абдулкарім та ін.

Читайте також:  Гаряча лінія з директоркою обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО

Своїм підлеглим роботодавці пропонують від 4725 грн до 6000 грн на місяць.

Вакантними є посади касирів у Вільшанському, Голованівському, Знам’янському, Маловисківському та Олександрійському районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії, але Ви не маєте відповідної освіти, за сприяння служби зайнятості Ви маєте можливість пройти профнавчання та опанувати затребувану на ринку праці професію. Для цього Вам необхідно звернутися до центрів зайнятості або філій обласного центру зайнятості за місцем Вашого перебування.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ