Фото Олександрійський міськрайонний центр зайнятості

Однією з найбільш ефективних форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями в напрямку реалізації державної політики зайнятості населення є ділові зустрічі. Нещодавно такий захід відбувся в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості за участі представників управління праці та соціального захисту населення міської ради, Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, ТОВ “Завод Автоштамп”, ТОВ “Катеринославські меблеві майстерні”, ТОВ «Електромеханічний Завод «ЕТАЛ», ТОВ “Науково-виробниче об’єднання “Олександрійські крани обладнання системи”, ПП “Грант житло 1” та ін.

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

Про це кореспондентам Голосу Громади повідомив провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського  міськрайонного центру зайнятості О.Дмитрієнко.

У рамках ділової зустрічі сторони обговорили питання, що стосуються змін чинного законодавства про зайнятість населення, засобів сприяння працевлаштуванню неповнолітніх, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших категорій населення, які мають додаткові гарантії в працевлаштуванні. Крім цього, увагу учасників заходу акцентували й на питанні легалізації найманої праці, що є гарантом забезпечення громадян.

Читайте також:  На Олександрійщині ситуація з вакцинацією неоднозначна (коментар посадовця)

Дотичними до вищезазначених тематичних векторів стали наступні питання: організація професійного навчання незайнятого населення за сприяння служби зайнятості як дієвий засіб підвищення конкурентоспроможності на ринку праці; консолідація зусиль роботодавців та інших соціальних партнерів у плані працевлаштування внутрішньо переміщених осіб,  демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції.

Йшлося й про порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, в результаті учасники зустрічі дійшли висновку, що підвищити ефективність соціального захисту учасників АТО, рівень їхньої зайнятості, повернення їх до мирного життя на сьогодні  можливо лише за умови тісної співпраці та взаємодії усіх зацікавлених сторін.

Читайте також:  Олександрійській міській стоматології затвердили тарифи на платні послуги

 На завершення ділової зустрічі її учасники відзначили важливість винесеного на порядок денний питання та виробили рекомендації, які сприятимуть підвищенню рівня зайнятості громадян, які мають додаткові гарантії в працевлаштуванні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ