Розширено спектр програм, що спрямовані на охоплення лікування та реабілітацію дітей з інвалідністю

66

Кабмін України прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 994 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309”, яка дозволяє забезпечити дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами, повідомляє «Голос Громади».

Тож, за принципом “гроші ходять за людиною” охоплять заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, які потребують допомоги.

Читайте також:  Що буде працювати під час новорічного локдауну, а кого чекає повне табу?

Для отримання таких послуг необхідно до управління соцзахисту подати:

– паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;
– індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
– виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно.

Читайте також:  УВАГА! На Кіровоградщині господарюватиме сильний вітер

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня – 16 тис. грн, III ступеня – 25 тис. грн. Крім того, для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Читайте також:  Відома дата наступного зібрання Кіровоградської облради 8-го скликання

За більш детальною інформацією звертайтесь в департамент соціального захисту населення облдержадміністрації за адресою: вул. В.Чорновола, буд. 38, м. Кропивницький, каб. №9, тел. 32 23 60.

За повідомленням сайту Кіровоградської облдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ