Шахраї житимуть, поки ми їх «годуватимемо». Олександрійська поліція попереджає

205

Протягом минулого тижня Олександрійським відділом поліції ГУНП в Кіровоградській області, зареєстровано 271 заяву та повідомлення громадян, з них мають ознаки кримінальних правопорушень 42 факти, дана інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, повідомляє «Голос Громади».

Як завжди, у зверненнях є заяви громадян, потерпілих від шахрайства. Так,  22 січня Олександрійським відділом поліції зареєстровано заяву 63-річного жителя міста. Відповідно до її змісту,17 січня цього року він став жертвою інернет-шахрайства. Знайшовши об’яву з приводу продажу мотоблоку на одному із сайтів мережі Інтернет, чоловік, довіряючи умовам оголошення,  перерахував на картку зловмисника кошти  в сумі 5000 гривень завдатку та до теперішнього часу товар не отримав. За  даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу  України. Триває слідство.

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

Олександрійський відділ поліції неодноразово звертався до мешканців міста через ЗМІ з інформацією про застереження «Як не стати жертвою Інтернет-шахрайства» і звертається знову:

  • Під час здійснення покупок через інтернет-ресурси, завжди будьте пильними. Чітко дотримуйтесь правил безпеки.
  • Остерігайтесь значно занижених цін на товар, який ви хочете придбати.
  • Ніколи не купуйте товар, за який просять попередню оплату. Користуйтесь послугами кур’єрських служб, які надають можливість розрахуватись при отриманні та перевірці товару.
  • При проведенні оплати на банківський рахунок,  перевіряйте відповідність продавця реальному одержувачу грошових коштів.
  • Ніколи не довіряйте поширеним видам шахрайських схем – «Ваш родич у біді», «Вашу банківську картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль» та інші. Будь-яку з таких інформацій завжди перевіряйте.
  • Про всі злочини та правопорушення, скоєні відносно Вас та Ваших близьких, повідомляйте за номером «102».
Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

БЕЗ КОМЕНТАРІВ