Ще четверо дітей олександрійських стали «державними» при живих матерях

1

Двох матерів Олександрійським міськрайонним судом позбавлено батьківських прав, повідомляє «Голос Громади».

Виконком Олександрійської міської ради на черговому засіданні своїм рішенням надав статус трьом малолітнім дітям – двом дівчаткам п`яти і двох років та хлопчику трьох років з однієї родини статус дітей, позбавлених батьківського піклування у зв`язку з рішенням Олександрійського міськрайонного суду про позбавлення їхньої матері-одиначки батьківських прав. Виховання з боку батька діти також не мають – він записаний у документах відповідно до ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України (тобто при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім’я та по батькові батька дитини записуються за її вказівкою).

Читайте також:  За добу в Олександрії чималий приріст нових інфікованих на COVID-19

Ще одне аналогічне рішення ухвалив виконком на тому ж засіданні – про присвоєння статусу позбавленої батьківського піклування трирічної дівчинки у зв`язку з позбавленням судом батьківських прав її матері, батько дитини так само записаний згідно з ч.1 ст. 135 СКУ.

Як зазначив на засіданні виконкому начальник служби у справах дітей Юрій Яковлєв, з цими матерями, які систематично не виконували свої обов`язки з виховання власних дітей, працівники служби проводили виховну роботу протягом декількох попередніх років, але жінки так і не виправили свого ставлення до дітей.

Читайте також:  За добу в Олександрії зменшилась кількість хворих, які лікуються від COVID-19

БЕЗ КОМЕНТАРІВ