Що робила на виборах і минулого тижня олександрійська поліція?

146

Протягом минулого тижня до Олександрійського відділу поліції надійшло від мешканців міста 389 звернень про кримінальні правопорушення та інші події, з яких 62 з яких внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Окремо були виділені порушення, виявлені під час місцевих виборів – про це «Голос Громади» повідомив дільничний офіцер міськвідділу Сергій Старчик.

Читайте також:  На дорогах Кіровоградщини в ДТП загинуло й травмувалося майже 400 осіб

За його словами, за порушення вимог щодо обмеження передвиборчої агітації в день проведення місцевих виборів 25 жовтня складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення (ст.212.10 КупАП).  А всього під час виборів до Олександрійського відділу поліції надійшло 17 звернень про події, пов`язані з виборчим процесом.  Ці повідомлення зареєстровані в інформаційно-комунікаційній системі «Інформаційний портал Національної поліції України», де на даний час проводиться їхня перевірка.

Читайте також:  Вода – грізна стихія (сумна статистика Олександрійського ДСНС)

До охорони публічного порядку безпосередньо на виборчих дільницях були залучені 74 працівники міського відділу поліції; крім того, патрулювання міста здійснювали 20 працівників роти особливого призначення Нацполіції та 30 військовослужбовців Національної гвардії України.

А всього за минулий тиждень працівники міського відділу поліції склали 78 протоколів про адміністративні правопорушення, з яких 51 – за порушення Правил дорожнього руху.

Читайте також:  В Олександрії пройде свято фарб

За керування транспортними засобами в сані алкогольного сп`яніння складено 5 протоколів, – повідомив речник поліції С.Старчик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ