Скільки дітей Олександрійщини безкоштовно оздоровились протягом літнього періоду?

94

Літо – чудова пора для відпочинку, яскравих емоцій і нових вражень. Саме в цей період у школярів є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на наступний навчальний рік, повідомляє Голос Громади.

Оздоровча кампанія 2019 року в районі стартувала ще у лютому цього року. Тоді дітей соціально незахищених категорій направили на оздоровлення в дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія» за путівками Міністерства соціальної політики. Літнє оздоровлення розпочалося у червні відкриттям таборів з денним перебуванням, які функціонували на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за безкоштовними путівками організовано направлення в стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку Кіровоградської та Одеської областей 66 дітей соціально незахищених категорій; в УДЦ «Молода гвардія» – 5 дітей та в МДЦ «Артек» – ще 7 дітей соціально незахищених категорій.

Читайте також:  Голий чоловік гуляв містом

В дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Дружба» за кошти районного бюджету, субвенцій сільських рад та об’єднаних територіальних громад відпочивало 53 дитини з категорії соціально незахищених (31 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, 14 дітей з багатодітних сімей, 5 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, 2 дітей учасників АТО, 1 дитина внутрішньо переміщених осіб). За путівками, придбаними за сприяння ТОВ «УкрАгроКом», 24 дитини працівників АПК також оздоровлено в ДЗОВ «Дружба».

Читайте також:  А що з бюджетом Олександрійської громади? (підсумок півріччя)

Олександрійською центральною районною лікарнею за путівками департаменту охорони здоров’я  на санаторно-курортне оздоровлення з початку 2019 року направлено 103 дитини. Путівками забезпечено 72 дитини з хронічними захворюваннями, 3 дитини з інвалідністю, 1 дитина, постраждала внаслідок  аварії на ЧАЕС, 27 дітей-сиріт.

Вже традиційним став відпочинок дітей Олександрійського району за кордоном. Так, влітку цього року 13 дітей вихованців дитячих будинків «Перлинка» та «Світанок» оздоровлюються в США і в Італії. Діти із прийомних сімей протягом літнього періоду оздоровлені разом з прийомними батьками на базах відпочинку м.Світловодська, на Чорноморському та Азовському узбережжях.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

За рахунок коштів обласного бюджету у липні-вересні 2019 року 4 дітей учасників антитерористичної операції разом з батьками забезпечено відпочинковими послугами в санаторіях «Поляна» (Закарпатська область) та на базі відпочинку «Колос» (Миколаївська обл.).

Пріоритетними напрямками з оздоровлення та відпочинку дітей і надалі залишається безпека їх перебування у дитячих таборах, під час перевезення на оздоровлення, забезпечення якісними оздоровчими послугами та харчуванням.

За інформацією сайту “Олександрійська РДА”.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ