Сьогодні в Олександрії пройшла перша відправка призовників 2019 року

511

Сьогодні, 7 жовтня, в Олександрійському ОМВК відбулась перша відправка призовників 2019 року, повідомляє «Голос Громади».

В урочистостях взяли участь родичі й близькі новоспечених військовослужбовців.
Нагадаємо, що 1 жовтня на Кіровоградщині стартував осінній призов юнаків на строкову військову службу.

Протягом жовтня-грудня поточного року в Україні проводитиметься призов громадян України на строкову військову службу, зокрема з Кіровоградської області планується призвати 615 осіб, які будуть проходити службу у військових частинах Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.

Читайте також:  Про ризики нелегальної трудової міграції говорили в Олександрії

Призиватися на строкову військову службу будуть придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Юнакам зазначеного віку, які не проходили строкову військову службу необхідно з’явитися до військових комісаріатів за місцем реєстрації або проживання.
Поруч з цим повідомляємо, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 29.09.2015 №744 – військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях не залучаються.

Читайте також:  Книжкові поповнення олександрійських бібліотек

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ