Сьогодні в Пантаївці повинні відбутися повторні громадські слухання щодо її подальшого підпорядкування

179

На сьогодні, 5 грудня призначено проведення громадських слухань стосовно питання об`єднання селища Пантаївки з Диківською, Новоселівською та Бандурівською сільськими радами, повідомляє «Голос Громади».

Як вже повідомлялося раніше, бажання про вихід з підпорядкування Олександрійської міської ради, до якої завжди входила Пантаївська селищна рада та створення натомість об`єднання територіальних громад у вищезазначеному складі висловили представники населення Пантаївки на громадських слуханнях, що відбулися значно раніше. Але олександрійська міська влада категорично не згодна з таким рішенням. Зокрема, за словами її перших осіб, громадські обговорення в Пантаївці проводилися за недостатньої кількості присутніх жителів і крім того, на них не були запрошені представники Олександрійської міської ради, а тому міський голова Степан Цапюк своїм розпорядженням призначив нові громадські слухання з даної проблеми.

Читайте також:  В Олександрії провели планову нараду з підготовки та готовності міста до зими

Згідно з цим розпорядженням, на слухання, які призначені на 15.00 год. 5 грудня у Пантаївському будинку культури, внесено два питання: 1) стосовно згоди на добровільне об’єднання Пантаївської селищної територіальної громади з Бандурівською, Новоселівською та Диківською сільськими громадами;
2) звернення до Пантаївської селищної ради щодо визнання рішення Пантаївської селищної ради від 03.10.2019 №266 «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до складу спільної робочої групи» таким, що втратило чинність.
Для участі запрошуються депутати міської та селищної рад, посадові особи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, голови інститутів громадянського суспільства, мешканці міста Олександрії та селища Пантаївки.

Читайте також:  Хто буде в місцевій владі найближчі 5 років – вся правда від Олександрійської міської ТВК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ