Спортсмени ГО “Сильна Олександрійщина” прийняли участь у всеукраїнському Endurance-марафоні (Фото,Відео)

187

Сьогодні, 25 липня, спортсмени ГО” Сильна Олександрійщина” Чиж Олексій та Дзюба Інна прийняли участь у всеукраїнському Endurance-марафоні, який проходив у столиці і зібрав найшеленіших 40 спортсменів зі всієї України, повідомляє “Голос Громади”.

Організаторами заходу виступили компанія “Race Nation”.
Протягом всього Endurance марафону спортсмени випробовували себе у різних стихіях, а саме: вправи на витривалість у воді, подолання дистанції повзучи по піску, перенос командами власноруч зконцтруйованної конструкції з двох 100 літрових діжок з водою та 2х майже 100 кілограмових колод. Задачу яку ставили перед спортсменами, було з’єднати діжки та колодами й перенести дану конструкцію приблизно на два кілометри командою з 10 осіб.
Також учасників випробовували бігом на довгі дистанції, перевіряли на орієнтування у київських катакомбах, для проходження кваліфікації змушували споживати личинки комах, випробовували фізичні здібності  лантухами з піском, дівчата 5 кг, хлопці 10  кг та для дівчат 10-ти кілограмовими  колодами, а для хлопців 30-ти кілограмовими якірними ланцюгами.
До фінішу дійшли не всі атлети, а ті хто подолали повністю дистанцію отримали медалі фінішерів, кепки з патчами підтверджуючими участь у даному заході та море позитивних вражень.

Читайте також:  В Олександрії шість відділень Укрпошти приєднались до проєкту «Щасливі години для платежів»

 

 

 

 

 

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ