Стань косметологом за підтримки Олександрійської служби зайнятості

154

Сучасний ритм життя досить стрімкий і, подекуди, не залишає нам жодної вільної хвилини. Але не дивлячись ні на що нам завжди хочеться мати гарний, доглянутий, а головне – здоровий вигляд. Саме тоді нам на допомогу приходять кваліфіковані косметики.

У жовтні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «косметик». Для безробітних громадян Кіровоградщини нaвчaння рoзпoчинається 12 жовтня. Курc нaвчaння тривaтиме 6 мicяцiв.

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості ця професія на особливому рахунку: до послуг слухачів спеціалізований кабінет із сучасним обладнанням – мікротоки, парафіноплав, солярій; косметологічним комбайном (фонофорез, лампа Уно, вакуумна чистка, вапоризатор, лампа-лупа і т.д.); вакуумно-роликовим масажером, апаратом пресотерапії, термоковдрою, апаратом для мікротокової терапії, фонофорезу, світлотерапії, апаратом RF-ліфтингу і кавітації та іншими, професійним інвентарем та матеріалами.

Читайте також:  Понад 1000 медпрацівників Кіровоградщини застраховані на випадок коронавірусу

Умовами до направлення на навчання є:

  • медична вища базова освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

БЕЗ КОМЕНТАРІВ