Стаціонарний телефон в Україні (у т.ч. для олександрійців) подорожчав

218

Компанія «Укртелеком» з 1 березня, підвищила на 10 відсотків вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон, повідомляє «Голос Громади» за інформацією інформресурсу business.ua  та інших центральних ЗМІ.

Так, для населення абонплата за фіксований зв’язок зросла на 10% – з 54,28 гривень до 59,71 гривень. Інформація відповідного змісту розміщена на сайті компанії. В тому числі, зазначається, що 1 березня 2020 року завершується дія знижки на щомісячну плату за послуги фіксованого телефонного зв’язку, що діяла для абонентів (фізичних осіб) з 1 січня 2020 року. Одночасно з цим, «Укртелеком» підняв ціну тарифу «Домашній базовий» з 94 грн. до 117 гривень (500 хвилин на міжміські розмови і 120 хвилин на мобільні номери). А ось тариф «Домашній безлімітний» подорожчав з 99 до 123 гривень. Нагадаємо, що з початку поточного року діють нові Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, якими було підвищено тарифи на послуги «Укртелекому». Разом з тим відомо, що користувачі «Укртелекому» (тому числі й олександрійські) скаржаться на якість послуг компанії та масово відмовляються від них.

Читайте також:  Олександрійській міській стоматології затвердили тарифи на платні послуги

Крім того, з 1 березня «Укртелеком» підвищує абонплату за послуги проводового радіо (для их слухачів, яким ця послуга ще надається) – з нинішніх 35,22 грн на місяць до 45 грн/міс., йдеться у повідомленнях ряду ЗМІ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ