Суддя Олександрійського міськрайонного суду повідомила про втручання у її професійну діяльність

176

Нещодавно, суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Галина Коліуш повідомила Вищу раду правосуддя та Генерального прокурора України про втручання в її професійну діяльність.

Про це повідомляє Голос Громади з посиланням на  прес-центр Судової влади України.

У повідомленні судді зазначається, що у провадженні  Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області перебуває цивільна справа за позовом про відшкодування шкоди в розмірі 160 тисяч гривень, завданої незаконними діями. 3 липня 2018 року до Олександрійського суду надійшла заява особи про відвід судді Коліуш,  як головуючої у справі. У заяві говориться, що існують підстави, які викликають у заявника сумніви в неупередженості судді при розгляді справи.

Читайте також:  Скоро Новий рік: де в Олександрії продаватимуть ялинки?

Так, заявник вважає,  «є інформація, оприлюднена в ЗМІ, про те, що родина судді була заслана в судову систему України ФСБ Росії через «Лугандонію» з метою її дискредитації і розвалу, а також для захисту диверсантів ДНР і ЛНР в разі попадання їх до рук правосуддя України.

Судова практика судді Коліуш за 2017-2018 рр. свідчить про наявність великої кількості судових рішень, які обґрунтовано викликають підозри в корумпованості судді або її вкрай низьку кваліфікацію ».

Читайте також:  Голова Кіровоградської ОДА закріпив керівників за новоствореними районами області

Також заявник зазначив, що наведені підстави, на його погляд, виключають можливість винесення обґрунтованого рішення у вказаній справі.

Суддя вважає висловлені в зазначеній заяві підстави надуманими, а висловлені образливі звинувачення, зокрема в скоєнні тяжкого злочину, і поширення недостовірної інформації мають ознаки втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя і є неповагою до судді.

Читайте також:  На Новорічні свята олександрійці будуть під замком? Чи можливий повний локдаун в країні?

Так, суддя вважає, що шляхом критики і дискредитації судді особа намагається схилити її до прийняття вигідного судового рішення.

Відповідно до ст. 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесені до реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

Повідомляється, що Вищою радою правосуддя буде проведена перевірка викладених суддею фактів і прийнято відповідне рішення.

Повідомлення судді Коліуш

БЕЗ КОМЕНТАРІВ