Свято м’яса в Головківці у самому розпалі (ФОТО з місця масових гулянь)

2092

В День села Головківки родзинкою стало свято м’яса, яке цьогоріч проводиться вперше в Приютівській громаді і за словами голови Приютівської громади Андрія Коломійцева,  в подальшому планується стати традиційним.

Так, на свято м’яса завітали місцеві підприємці, підприємці з інших населених пунктів Приютівської громади, міста Олександрія та Полтави. Найпопулярнішою стравою свята звичайно ж став традиційний шашлик. Окрім шашлику, любителі м’ясних страв могли  посмакувати смаженими ковбасками, м’ясними рулетами з різним начинням, чебуреками, смаженими перепілками та багатьма іншими м’ясними продуктами. При покупці будь-якої м’ясної продукції кожен покупець отримував лотерейний флаєр і мав змогу взяти участь у лотереї, розіграш якої відбувся по завершенню конкурсної програми, повідомляє “Голос Громади”.

Читайте також:  Сучасні кабінети фізики і шкільний автобус для олександрійських школярів

Даний м’ясний захід зібрав близько тисячі людей, які із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, фотографувалися біля яскравих фотозон, до речі, яких було виготовлено близько десяти і всі вони були у різних стилях – від сучасного гламурного до прекрасного селянського. Антураж кожної з фотозон вражав своєю красою та індивідуальністю, оскільки усі вони створювалися власними руками. Однією з найпопулярніших стала фотозона з написом “Головківка окриляє”, а поціновувачів романтичного стилю приваблювала фотозона з штучними величезними квітами, а також зона, виконана у ніжно білих тонах з велосипедом. За словами відвідувачів, люди вражені красою та різноманітністю стилей цієї локації. Кореспонденти Голосу Громади дізналися, хто ж таки підготував такі неймовірні фотозони. Як розповіла нам одна з жінок, яка допомагала прикрашати фотозони, найбільше “попрацювала” над створенням цієї краси виконуюча обов’язки старости Головківського старостинського округу Тетяна Кузьменко, якій допомагали працівники старостинського округу, чимало друзів та небайдужих головківців.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

На захід завітали й поважні гості: голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, депутати Приютівської селищної ради та Олександрійської міської ради, архимандрит Христофор.

Але це не єдиний сюрприз був на цьому святі. Приємною несподіванкою став вихід ведучих конкурсної програми, адже ними виявилися керуюча справами виконавчого комітету Приютівської селищної ради Вікторія Косяк та неповторний ведучий радіо-шансон Україна Богдан Корабльов. Саме вони розважали гостей свята, вигадуючи цікаві конкурси “м’ясної” тематики. Серед конкурсів було швидке поїдання хот-догів, конкурс дегустаторів, танок Лезгінка та багато інших, за які переможці отримали відповідно гарні призи.

Читайте також:  Дискусія олександрійок на тему гендерної рівності вийшла жвавою і конструктивною

Веселі обличчя дорослих, щасливі посмішки малечі, яка мала змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах, приготованих галереєю VashArt та Наталею Гавриленко, зробити аквагрим та розпис хною  – все це було на святкуванні Дня Головківки, в рамках якого і проходило свято м’яса.

Все проходило весело, невимушено, цікаво й захоплююче. На це варто було подивитися!

Далі буде!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ