Системна робота телемедицини на 3-х рівнях охорони здоров`я впроваджена в амбулаторіях Кіровоградщини

77

Про це проінформував перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко під час що понеділкової апаратної наради, повідомляє «Голос Громади».

“Відтепер консультантами лікарів первинки будуть фахівці другого рівня – терапевти, кардіологи, ендокринологи та дерматологи. А лікарі третього рівня, які виконували роль консультантів на першому етапі впровадження телемедицини, стають експертами для лікарів другого рівня і консультуватимуть їх з більш складних випадків захворювання”, – наголосив Сергій Коваленко.

Читайте також:  На декількох вулицях Олександрії було ускладнено проїзд через аварійні дерева

Відсьогодні, 10 липня, надаватимуть телемедичні послуги у Благовіщенському, Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Добровеличківському, Долинському, Маловисківському, Новгородківському, Новоукраїнському, Олександрівському, Олександрійському та Петрівському районах і в Помічнянській ОТГ. Керівникам ще десяти територій необхідно оперативно завершити закупівлю обладнання і підключення до системи – міста Олександрія, Голованівського, Знам’янського, Кропивницького, Компаніївського, Новоархангельського, Новомиргородського, Онуфріївського, Світловодського і Устинівського районів.

Читайте також:  В Олександрії відбудеться "День відкритих дверей" комп’ютерної академії ШАГ

Зокрема, посадовець зазначив, що незабаром 27 лікарських амбулаторій отримають нові автомобілі.

За інформацією з сайту Кіровоградської облдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ