Минулих вихідних відбулися відкриті змагання зі спортивних танців «Кубок Полтави». Дві пари талановитих танцюристів з Олександрії змагалися за звання кращих. Азаров Нікіта, Пірховська Єва, Гайдиш Ірина та Слабкий Михайло, котрі представляли наше місто  є вихованцями танцювальної студії «VIVA».

Про досягнення своїх підопічних кореспондентам Голосу Громади розповів директор студії Валерій Шохін.

Азаров Нікіта та Пірховська Єва посіли перші місця у категоріях «Ювенали» та «Юніори». Не дивлячись на те, що вони виступали у категорії старшій за свою, вони все рівно змогли показати найкращий результат. Ця молода пара є прогресуючою серед дітей. Вони займаються в студії близько 2,5 років і виступають вже в третьому класі. Слід зауважити, що кожній парі необхідно 1 – 1,5 роки для того, щоб опанувати певний клас.

Читайте також:  На Кіровоградщині СБУ затримала зловмисників, які залякували громадян

Пара  Ірини та Михайла виступала у фіналі конкурсу. Проте їм зовсім трохи не вистачило, аби зайняти призові місця.

Валерій Шохін також зауважив: «Під час занять діти розвиваються не тільки фізично, а й естетично. Окрім цього вони вчаться підтримці, взаємодопомозі, відповідальності та дисциплінованості. Це є дуже важливо для підростаючого покоління».

Весною у юних хореографів є шанс поїхати до Англії і представляти наше місто за межами України. Для того, щоб діти змогли взяти участь у змаганнях треба неабияка фінансова підтримка, якої в студії і батьків, на жаль, немає. Проте діти продовжують готуватися до конкурсу і не втрачають надії, що поїздка до Великобританії, все ж таки, відбудеться, а про Олександрію та її талановиту молодь “заговорять” в усьому світі.

Читайте також:  Олександрійський виконком розгляне питання встановлення двох меморіальних дошок

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ