Телеканал “Україна”, який належить компанії СКМ донецького олігарха Рината Ахметова, показав учора у своєму ефірі епізод серіалу “Не зарікайся”, в якому позитивно зображено терористів із так званої ДНР, і негативно – Україну та її громадян.

66-й епізод телесеріалу “Не зарікайся” присвячений війні на Донбасі. Автори серіалу (продукт знято ТОВ “Фронт Сінема” на замовлення ТОВ “ТРК “Україна”) зображають позитивних “бійців ДНР”, які беруть в полон “бійця київської фашистської хунти”. Мати “бійця хунти” у відповідь бере в полон дитину біженців, чий батько воює на боці так званої ДНР, щоб обміняти її на свого полоненого сина.

Читайте також:  В Олександрії зроблено вже понад сім тисяч щеплень від коронавірусу

Раніше у серіалі “не зарікайся” з’явилася неприхована реклама Фонду Ахметова. Герої серіалу розмірковують про долю Донбасу, про те, як погані політики розділили простих людей, а допомагає їм лише Ринат Ахметов.

Рината Ахметова та його компанії неодноразово звинувачували у співпраці з терористами з ДНР та російськими окупантами. Зокрема, польовий командир бойовиків ДНР Олександр Ходаковський заявив, що насправді за всіма процесами в “Донецькій республіці” керує ставленик олігарха Рината Ахметова Максим Лещенко, який номінально займає пост керівника адміністрації голови ДНР Олександра Захарченка.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

За матерыалами сайту IPress.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ