ТОВ «Агросвіт» відзначає 24-річчя заснування компанії

326

Цього дня, 31 січня, ТОВ «Агросвіт» відзначає 24-річчя початку роботи компанії.

Науково-виробнича фірма «Агросвіт», генеральним директором якого є Недобиткін Віктор Олексійович, створена в 1996 році і на сьогодні входить до групи провідних українських офіційних дистриб’юторів багатьох відомих світових виробників, серед яких  «Сингента», «Басф»,«Кемінова», «Монсанто», «Дюпон», «Адама»,«Самміт Агро» та інші.

Діяльність компанії спрямована на комплексне вирішення проблем сільськогосподарського виробництва. За 24 роки за період свого існування та діяльності отримала чимало почесних нагород та відзнак, серед яких «Хрест пошани України»; «Підприємстово року 2011»; «Імпортер року 2011»; «За гідність та патріотизм»; «За вагомий внесок в розвиток».

Читайте також:  Протягом вихідних днів поліція Кіровоградщини виявила 35 порушень карантинних обмежень

Представництва «Агросвіту» розміщені у різних регіонах Центру, Півдня та Сходу України, а центральний офіс знаходиться в Олександрії, відкриття якого відбулось 12 липня 2006 року, по вул. Шевченка, 48. Молода компанія упевнено розширяла діяльність на території України, пропонуючи аграріям не лише насіннєвий матеріал та ЗЗР, а й дієві комплексні рішення разом із консультаціями агрономів компанії.

Читайте також:  Обрано голову Олександрійської районної ради

Кореспонденти Голосу Громади приєднуються до привітань та бажають, щоб Ваш багаторічний досвід роботи, невпинний розвиток та високий професіоналізм сприяли отриманню компанією почесних нагород та вдячних відгуків від клієнтів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ