Традиційні новорічні «тарифні плани» олександрійського «Житлогоспу»

285

Тарифи абонентської плати за послуги з утримання багатоквартирних будинків та прибудинкових територій зростуть в середньому на 10 відсотків, повідомляє «Голос Громади»  за отриманою офіційною інформацією.

Зміна тарифів комунального підприємства «Житлогосп» (як управляючої компанії у даній ЖК-сфері) у більшу сторону відбудеться з 1 січня поточного року, отож у лютому олександрійцям доведеться сплачувати за попередній  місяць вже більше, ніж зазвичай. Збільшення плати за послуги для кожного конкретного будинку буде варіюватися в залежності від переліку визначених у ньому ЖК-послуг і воно викликане зростанням на 13,2 відсотка мінімальної заробітної плати, введеним Кабінетом міністрів України з 1 січня цього року і  закладеної у вартість послуг, зазначають автори майбутніх тарифів. Про фактичні розміри тарифів КП «Житлогосп» обіцяє повідомити своїх абонентів після перерахунку.

Читайте також:  Коли школярам Олександрії чекати на зимові канікули?

Нагадаємо, попередній «тарифний стрибок» (до того ж – доволі відчутний) КП «Житлогосп» зробило так само на початку минулого року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ