Традиційний турнір пам`яті олександрійця Максима Бедерова став відомий всій Україні

148

Турнір з панкратіону пам`яті Максима Бендерова нещодавно відбувся у Кропивницькому, повідомляє «Голос Громади».

Панкратіон – це всестильовий вид єдиноборств, у якому суперники використовують ударну та кидкову техніки. Масим Бендеров був чемпіоном України з цього виду спорту. Щорічні меморіальні змагання на його честь набувають дедалі більшої популярності. До речі, цього разу про них у випусках новин повідомили не лише обласні, а й центральні українські ЗМІ.

Учасниками змагань стали понад двісті спортсменів з восьми команд з Кропивницького, Новгородки, Долинського і звичайно ж, атлети з Олександрії, серед яких були і колишні вихованці Максима Бендерова, котрих він свого часу тренував – про це зазначив президент обласної федерації панкратіону Олег Вєтров.

Починав спортивний шлях Максим в Олександрії під керівництвом тренера (а також свого часу – депутата міської ради V скликання) Костянтина Ліщенка. А тренер з Кропивницького Олександр Гусак тренував Максима, коли той вже був військовослужбовцем і жив  в обласному центрі. «Всі, хто знав Максима Бендерова, запам`ятали його, як чудову людину, гарного і чуйного товариша, завжди готового допомогти. Такі змагання, які проводяться щороку, свідчать, що ми його не забуваємо», – сказав наставник.

Як відомо, Максим Бендеров народився в Олександрії. Навчався у ЗНЗ №8, спортсмен за покликанням, за професією – військовослужбовець, учасник антитерористичної операції на сході України. Служив у третьому полку військ спецпризначення, дислокованому у Кропивницькому. Загинув у зоні АТО в травні 2014 року. В олександрійській восьмій школі герою встановлена меморіальна дошка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ