У Харкові безробітних Кіровоградщини навчать робити людей красивими

241

В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це вірно.

Адже вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й її внутрішній стан. Тому професіонали в цій сфері – на вагу золота. Одна з переваг професії перукаря в тому, що клієнт завжди готовий платити за якість надання послуги.

Робота перукаря – це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності та смаку.

Читайте також:  Понад 90 тисяч домогосподарств Кіровоградщини отримали субсидії на оплату комуналки

4 жовтня на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)». Курс навчання буде тривати 5,5  місяців.

До програми навчання перукарів входить теоретичний курс дисциплін: перукарське мистецтво, будова волосся, інформаційні технології, основи правових знань та охорона праці. На практичних заняттях, надають можливість оволодіти навиками по створенню сучасних стрижок, зачісок, всіх видів фарбування, хімічних завивок тощо.

Читайте також:  На Кіровоградщині знову відновили видачу «пакунку малюка»

По закінченню навчання є можливість працювати в салонах краси за обраною професією або започаткувати власну справу.

Професія перукаря завжди була і буде життєво необхідною, тому що в людині закладене прагнення до краси і догляду за собою.

Один з грецьких філософів колись сказав: «Волосся – найпомітніша деталь зовнішнього вигляду. За їхнім станом уважний спостерігач зможе сказати про ставлення людини до життя, її смаки, добробут і навіть особливості характеру».

Читайте також:  Український уряд хоче скасувати свою ж обіцянку про терміни наступних підвищень  «мінімалки»

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна загальна середня або професійно-технічна освіта;
  • повноліття (не менше 18 років);
  • медична довідка з допуском до професії.

Якщо вас зацікавила інформація, за більш детальною інформацією про професію звертайтеся до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ