У  Кіровоградській області випустили поштові листівки за мотивами творів Тараса Шевченка (ВІДЕО) 

157

В обласному художньому музеї Кропивницька випустили поштові листівки із зображенням подій, що відбуваються у творах Тараса Григоровича Шевченка.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сторінку Канал «Кіровоград» у Facebook.

Днями працівники обласного музею презентували громадськості набір поштових листівок за мотивами творів видатного письменника, до якої увійшло 24 листівки.

Над створенням такої збірки працювали півроку. Зображені картини на листівках та обкладинці були відібрані з фондових зібрань художнього музею.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

Загалом це 28 картин, які придбала дирекція художніх виставок України у 60-х роках минулого століття та передані меценатами.

У Кропивницькому в обласному художньому музеї створили та презентували набір поштових листівок за мотивами творів Тараса Шевченка.

У Кропивницькому в обласному художньому музеї створили та презентували набір поштових листівок за мотивами творів Тараса Шевченка. У збірці – 24 листівки. Над її створенням працювали півроку. Картини, зображені на листівках та на обкладинці, відібрані з фондових зібрань художнього музею. Усього 28 картин, які закупила дирекція художніх виставок України у 60-х роках минулого століття та передані меценатами.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Середа, 16 січня 2019 р.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ