У Кіровоградській облдержадміністрації обговорили створення Ради регіонального розвитку

169

Нещодавно під керівництвом директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ніни Рахуби відбулась робоча нарада за участі представників вищих навчальних закладів: Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Центральноукраїнського національного технічного університету та Льотної академії Національного авіаційного університету.

Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт Кіровоградської облдержадміністрації.

Ніна Рахуба повідомила присутнім, що на державному рівні розпочала роботу Рада з питань інтелектуальної власності, яка створена для посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулось перше її засідання.

Читайте також:  Яка вакцина сьогодні є в Олександрії?

Директор департаменту наголосила, що в області діють Заходи щодо попередження та протидії правопорушенням у сфері інтелектуальної власності й на державному рівні розпочала роботу Рада з питань інтелектуальної власності, яка створена для посилення захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Також учасники наради говорили про надання допомоги викладачам, науковим працівникам щодо реєстрації авторських прав на підручники, монографії, навчальні та методичні посібники, наукові статті, винаходи, патенти тощо.

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

Представникам ВНЗ запропоновано внести пропозиції щодо створення на рівні області Ради (робочої групи) з питань інтелектуальної власності з метою активізації роботи у даному напрямку та інформування населення із зазначеного питання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ