У Кропивницькому поговорять про торгівлю людьми

356

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у Кропивницькому відбудеться семінар.

Про це повідомив заступник директора Кіровоградського обласного центра зайнятості Б.Стоян.

З метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, у 2013 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми.

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

Факт відзначення цього дня є нагадуванням громадськості  про актуальність проблеми торгівлі людьми, та про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи.

З нагоди відзначення вказаного дня, в поточному році в період з 24 липня по 6 серпня як в цілому по Україні, так і в області, зокрема, планується проведення низки інформаційних заходів.

Читайте також:  Рятувальна служба у вихідні гасила різні займання

Наприклад, 3 серпня в Кіровоградському міськрайонному  центрі зайнятості заплановано проведення семінару для безробітних громадян на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До участі у заході запрошені представники управління Державної міграційної служби в області та відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, управління Нацполіції в області та ін.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

Як зазначив Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості, такі заходи проводяться не тільки в рамках заходів із відзначення цього дня, а й упродовж року у всіх центрах зайнятості області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ