У лісосмузі під Пантаївкою імовірно виявили останки зниклої школярки Софії Буц

825

У суботу, 22 жовтня, у лісосмузі неподалік селища Пантаївка, на відстані близько одного кілометра від Олександрійської школи-інтернату, місцеві збирачі грибів виявили на землі фрагмент людських останків у вигляді черепа. В той же день серед жителів Пантаївки та в інтернет-мережі миттєво поширились чутки, що даний череп може належати зниклій безвісти 15-річні жительці селища Софії Буц, яка зникла ще на Великдень, 1 травня.

Як повідомляють Олександрійські новини з посиланням на власні джерела, під час подальшого огляду на місці знахідки були виявлені й інші скелетовані людські останки у вигляді кісток тазу, ребер та інших, а також фрагменти одягу та взуття, а саме сорочки і кедів. Через тривалий вплив навколишнього середовища вони є дуже складними для впізнання, а виявлення лише частини скелетованих останків тіла можна пояснити наявністю в даній місцевості диких хижих тварин.

Читайте також:  Кого з олександрійських чорнобильців нагородять до Дня ліквідатора?

Зазначену інформацію про виявлення скелетованих фрагментів та залишків одягу підтвердив новий начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

За його словами, до отримання висновків експертизи не можна стверджувати про виявлення саме останків зниклої безвісти Софії Буц, але така імовірність наразі розглядається слідством, як основна версія. Останки були знайдені на поверхні землі без ознак цілеспрямованого захоронення, за попередніми спостереженнями на них не було виявлено видимих ознак насильства.

Читайте також:  COVID-19 на Кіровоградщині: понад 100 нових хворих за добу та 3 летальних випадки

С. Котига додав, що, зважаючи на резонанс даного розслідування, міським правоохоронцям пообіцяли знайти можливість для якнайшвидшого проведення ДНК-експертизи, яка зазвичай є досить тривалою за часом і робиться у порядку черги та й ще в іншій області.

За фактом виявлення зазначених скелетованих останків людини відкрито окреме кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України “Умисне вбивство”. Правоохоронці перевіряють усі версії, в тому числі й причетність до вказаного випадку раніше затриманого 46-річного маніяка з Волинської області.

Читайте також:  Близько двох тисяч мальків запустили у ставок на Кіровоградщині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ