У Нацполіції Кіровоградщини відкрито 4 вакантні посади

120

У ГУНП в Кіровоградській області оголошено конкурс на 4 вакантні посади поліцейських, повідомляє “Голос Громади”.
Зокрема, наразі відбувається прийом документів напосади поліцейських-водіїв органу поліції охорони (3 вакансії) та на посаду поліцейського підрозділу (полк, батальон, рота) поліції особливого призначення (1 вакансія).

Обидва конкурси стартували 24 червня, а завершуються 11 серпня. Прийом документів триватиме до 09 липня.

Основними вимогами до кандидатів на заміщення вакантних посад поліцейських є:

  • громадянство України;
  • вік від 18 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • повна загальна середня освіта;
  • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення;
  • відсутність офіцерського військового чи спеціального звання.
Читайте також:  В Олександрії пройде свято фарб

Пpи цьому, до кандидата на посаду поліцейського підрозділу (полк, батальон, рота) поліції особливого призначення, окрім іншого, висувається  вимога щодо високого рівня фізичної підготовки. Додаткова вимога висувається й до кандидатів на посади поліцейських-водіїв органу поліції охорони: претенденти на службу повинні мати посвідчення водія категорії «В».

Заpобітна плата(після успішного проходження первинної професійної підготовки),у залежності від обpаноїконкуpсної посади складає 10500 грн та 11900 грн відповідно.

Читайте також:  Вогнеборці ліквідували пожежу сухої рослинності в Олександрії

Особи, які бажають взяти участь у конкуpсі на заміщення вакантних посад у поліції, повинні заповнити анкету на поpталі «Система відбоpу кандидатів на службу в Національну поліцію України» за посиланням.

Разом із цим, всі кандидати на посади в поліцію мають подати електронну декларацію за попередній рік на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням: nazk.gov.ua.

Читайте також:  Хто з олександрійців хоче до Білорусі? Не варто поспішати …

У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та бланків, збору необхідного пакету документів, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо конкурсу, бажаючі можуть звернутися за допомогою та роз’ясненнями за телефонами (050)383-99-96і(067)523-10-90 (щодня, крім вихідних та святкових днів,з 09:00 до 17:00 год.) та написавши на електронну пошту: nabir.police_kg@ukr.net, nabir.police.kg@gmail.com.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ