У олександрійців є можливість здійснювати безкоштовні міжміські поїздки з сервісом BlaBlaCar

196

BlaBlaCar – найбільший у світі карпулінговий сервіс для здійснення міжміських поїздок. Сервіс об’єднує водіїв та пасажирів, які хочуть заощадити на подорожах й поїздках.

З 10 жовтня 2018 року сервіс BlaBlaCar розпочав впровадження платних опцій для пасажирів. Повідомляє Голос Громади з посиланням на сайт сервісу.

Поїздки на короткі дистанції до 120 км залишилися безкоштовними, а ось користування сервісом та бронювання місць у водіїв стали платними.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

Сервіс пропонує  пасажирам обрати зручний варіант платного доступу: на день або місяць. Для водіїв  користування сервісом залишилося безкоштовним.

Відтак, за 1 день користування сервісом BlaBlaCar потрібно заплатити 49 гривень, а якщо пасажир обрав варіант доступу на один місяць, то абонплата складає 59 гривень.

Сервіс передбачив і подарунки для користувачів сервісу. Для раніше зареєстрованих користувачів – 3-місячний безкоштовний доступ до інформації сайту, новим – безкоштовний доступ протягом одного місяця.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили штормове попередження та негоду

БЕЗ КОМЕНТАРІВ