У Олександрії «новоспеченим» підприємцям розповіли про тонкощі законодавства

171

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями, які нещодавно розпочали свою підприємницьку діяльність.

Заступник директора Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Коваленко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Фоміна  та інспектор з праці Управління Держпраці в Кіровоградській області Валентин Іленко обговорили з роботодавцями питання щодо законодавства про зайнятість населення, дотримання норм чинного законодавства, зокрема щодо працевлаштування категорій населення, які потребують додаткових гарантій зайнятості.

Читайте також:  Біля смт. Олександрійське чоловік впав із непрацюючого залізничного мосту

Особливу увагу звернули на зміни в законодавстві; легалізацію найманої праці як  гарантованого соціального та пенсійного забезпечення громадян; компенсацію  єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування безробітних, а також навчання дорослого населення в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО).

Серед найактуальніших питань, які цікавили «щойноспечених» підприємців, переважали питання про спектр послуг служби зайнятості роботодавцям.

Читайте також:  Рівні права для батьків Олександрії: декрет для українських чоловіків став реальністю

БЕЗ КОМЕНТАРІВ