У Олександрії презентували вакансії німецької компанії «Бадер Україна»

342

Днями, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця. Для громадян, які шукають роботу, про свою компанію розповіли представники німецької фірми «Бадер Україна».

Компанія є лідером у виготовленні шкіряних автомобільних чохлів для салонів преміум-класу автобрендів AUDI та BMW і наразі потребує працівників за професією «швачка».

Менеджер з підбору персоналу зазначив, що підприємство гарантує легальне працевлаштування, вчасно виплачену офіційну заробітну плату (перший місяць 5800, далі від 9000 грн і більше).

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

Іногородні працівники забезпечуються житлом, безкоштовним перевезенням на підприємство та у зворотному напрямку.

Протягом дня фахівець з підбору персоналу «Бадер Україна», провів у індивідуальному порядку співбесіди з близько 20 безробітними.

Презентація дозволила шукачам роботи ближче ознайомитися з діяльністю підприємства, отримати відповіді на питання, що їх цікавили та надала можливість оперативно розв’язати проблему працевлаштування.

Читайте також:  На міст біля Нової Праги, з якого падають у річку автомобілі, звернула увагу обласна влада

Такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети, а саме: роботодавець має можливість підібрати необхідні кадри, а безробітний – розв’язати питання працевлаштування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ