У Приютівській громаді затвердили соціальну-благодійну Програму «Турбота»

104

Приютівська ОТГ перша серед громад в Кіровоградській області почне надавати фінансову підтримку Кіровоградській обласній організації Червоного Хреста України.

Повідомляє «Голос Громади» посилаючись на офіційний сайт Приютівської ОТГ.

З метою надання соціальної допомоги населенню громади, посилення медичного і соціального захисту людей похилого віку, інвалідів всіх категорій, підтримки громадян для забезпечення їх гідного існування у селищній раді затверджено Програму «Турбота», що реалізовуватиметься на території громади впродовж 2020-2021 років.

Читайте також:  За останню добу на Кіровоградщині виявили 118 нових хворих на коронавірус

Основними напрямками програми: допомога хворим на туберкульоз, санітарно просвітницька діяльність серед населення; придбання аптечок першої допомоги для шкіл громади; допомога учасникам бойових дій та їх сім’ям, сім’ям загиблих; гуманітарна допомога підопічним ПО; допомога кризовим сім’ям, дітям сиротам, прийомним сім’ям, дітям інвалідам; допомога одиноким людям похилого віку, дітям-інвалідам до 18 років; допомога дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, неповним сім’ям до дня Святого Миколая, Нового року та Різдва.

Читайте також:  «Почесний громадянин Олександрії» отримуватиме значно більшу щомісячну доплату

Виконання Програми здійснюватиметься шляхом проведення благодійних заходів, акцій, щорічних всеукраїнських, обласних та місцевих місячників спрямованих на вирішення питань медико-соціальних проблем та покращення життєзабезпечення найнезахищених верств населення. Зокрема, співпраці з благодійними організаціями та фондами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ