У випускників Олександрійського колегіуму є своя традиція…

1239

Червень – місяць іспитів, ЗНО, випускних тощо.

Днями в НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» пройшли випускні вечори з гарною, яскравою та святковою програмою, повідомляє Голос Громади.

Випускники навчального закладу запросили на урочистості колишнього директора колегіуму Сергія Коваленко, який пропрацював у ньому понад 2 десятиліття! й періодично відвідує навальну установу, що стала для нього рідною.

Читайте також:  Сучасні кабінети фізики і шкільний автобус для олександрійських школярів

«Вітаю випускників рідного для мене Олександрійського колегіуму.
З радістю прийняв запрошення випускників їх батьків і педагогічного колективу і завітав на випускний рідного для мене колегіуму. Цьому навчальному закладу віддав 23 роки своєї професійної діяльності. І сьогодні мені разом з усім педагогічним колективом є чим пишатися. 66 випускників отримали свідоцтва про успішне закінчення школи із них 12 мають німецький мовний диплом ФРН і 14 сертифікати Великої Британії. Це значить, що ці випускники можуть здобувати освіту не лише у наших вузах, а й за кордоном. Цю програму ми започаткували ще у 1995 році. Вдвічі приємно, що 7 медалістів на ЗНО підтвердили свій рівень.
Успішної Вам дороги, шановні випускники, нових знань, перемог та звершень» – ділиться своїми враженнями від приїзду до Олександрії перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації на своїй сторінці у Фейсбук.

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

У НВК пам’ятають і поважають колишнього керівника й колегу, згадують як чудову й толерантну людину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ