Увага водіям Олександрійщини й не тільки: змінилися правила видачі посвідчень водія. Деталі у статті

533

Нещодавно у МВС повідомили про зміни видачі посвідчень водія, а зокрема про відеофіксацію складення іспитів зі знань правил дорожнього руху та кермування транспортним засобом.

Отже, зміни, які чекають на водіїв:
Запроваджено відеофіксацію складення іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Задля цього в кожному екзаменаційному авто буде встановлено спеціальне обладнання.

  • Відтепер неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.
  • До двох років скорочено термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів. Також отримати або обміняти посвідчення водія буде неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.
  • Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також про транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття.
  • Для автошкіл скасовується вимога щодо придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків свідоцтв про закінчення закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.
  • Акредитацією автошкіл тепер займатимуться регіональні сервісні центри МВС за місцем знаходження закладів. Для автошкіл, що належать до сфери управління Міністерства освіти та науки, запроваджується спрощений механізм акредитації.
  • Всі випускники, які пройшли підготовку водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до складання іспитів без додаткового навчання в автошколі.
Читайте також:  Олександрійська міська влада шукає виконавців вивезення побутового сміття

Підготуватися до здачі іспитів з правил дорожнього руху можна на сайті МВС завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ