В 17 школі діти не потрапили на перший урок через відсутність вільного класу

442

Про це в спільності Типичная Александрия повідомила мама одного з учнів Тетяна Бойчук-Кузнєцова. За її словами, на момент святкування Дня знань в школі ще не закінчилися ремонтні роботи.

Таким чином початок свого першого уроку діти були змушені проводити надворі. Учні середньої та старшої ланки чекали своєї черги на подвір’ї закладу, поки пані Тетяна пішла до директора та запропонувала відпустити дітей додому. Директор та куратор відпустити школярів не погодилися, але і з місцем їх розміщення допомогти не змогли.

Читайте також:  Щоб в олександрійських голів кварталкомів не опускалися руки…

“Ми чекали цілу годину, на вулиці був вітер і дівчата трохи замерзли. Вони не очікували, що будуть чекати на вулиці. Свято було зіпсовано!”, – прокоментувала ситуацію жінка.

За словами інших коментаторів спільноти, ремонтні роботи в школі створюють незручності не лише учням. Сміття в шкільних сміттєвих баках через вітер розноситься на весь район та територію дитячого садочка.

Читайте також:  Головний олександрійський парк змінюється на очах

Також виявилося, що до цієї школи міські посадовці на святкування Дня знань не завітали. Пані Тетяна зазначає, що школа постійно потребує коштів, зокрема на третьому поверсі не працює санвузол, який обіцяють відремонтувати кожного року. Адміністрація ж пояснює, що з тим мінімумом, який виділяє місцева влада, вони не спроможні виконати всі роботи самотужки.

То виходить, що поки школи з «гарною картинкою» для Олександрійських ЗМІ отримують нові меблі та комп’ютерну техніку, в інших – адміністрація не встигає закінчити ремонт та виділити для школярів достатню кількість класів.

Читайте також:  На особистому прийомі люди поцікавилися питанням відключення від централізованої тепломережі

Ймовірно, просто варто задатись питанням: за якою системою міські посадовці обирають навчальні заклади, що потребують допомоги? І куди дивиться влада міста, якщо учні Олександрії не завжди забезпечені не просто технікою, а навіть приміщеннями.

CLjp4Ga9BYY EEbjSydHFpc

БЕЗ КОМЕНТАРІВ