Фото з сайту Олександрійської райдержадміністрації

В Новій Празі 10 вересня 2016 року на 94 році з життя пішов один із ветеранів-фронтовиків Другої світової війни Павло Пилипович Шапошнік.

Народився Павло Пилипович в 1922 році, пережив голод. В часи війни його намагалися вивезти до Німеччини, але він зміг вирватись з неволі. В травні 1941 чоловіка взяли в лави Радянської армії, а потім забрали на фронт. Але вже в 1942 році під Харковом він отримав контузію. В 1943 Павло Пилипович повернувся до армії в якості військового будівельника, де будував переправи через річки. Дійшов аж до території сучасної Чехії, після ж був відправлений на Донбас відбудовувати бараки для шахтарів.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Наразі у Павла Пилиповича є двоє дітей, троє внуків і п’ятеро правнуків. За словами родичів, до останнього брав активну участь в громадському житті селища та засуджував військову агресію Росії на сході України.

Віддати останню шану ветерану війни прийшли як односельчани, так і посадовці з Новопразької селищної ради та місцевої спілки ветеранів. Кореспонденти Голосу Громади приєднуються до слів співчуття та виказують шану людині, яка змогла до такого поважного віку зберегти силу духу і чистоту розуму.

Читайте також:  Футболісти "Олександрії" перемогли закарпатський "Минай" та вийшли до чвертьфіналу Кубку України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ