Як повідомляє сайт Кіровоградської облдержадміністрації, Уляна Супрун перебувала на Кіровоградщині з робочою поїздкою. Оскільки ж посадовиця добиралася потягом, зійшовши на станції “Знам’янка” вона відразу змогла знайомитись з дорогами, що наразі ремонтуються в Знам’янському та Олександрійському районах. Разом з Народним депутатом України Костянтином Яринічем та заступником голови облдержадміністрації Андрієм Коломійцевим було проведено огляд ремонтних робіт на ділянці дороги М-04 “Знам’янка-Луганськ-Ізварине”. Також Супрун змогла побувати і на будівництві об’їздного шляху навколо Знам’янки.

Читайте також:  Міський голова С.Кузьменко - про підготовку до святкування Дня Незалежності та інше

В ході огляду посадовиця зазначила, що дороги в Україні мають надважливе значення – особливо в сфері охорони здоров’я, так як саме від їх стану може залежати, як швидко до місце призначення доїде карета швидкої допомоги, або як терміново вона довезе хворого до лікарні.

Об’їздну ж дорогу навколо Знам’янки вона прокоментувала так:

Читайте також:  Масова вакцинація в Олександрії потрапила в об`єктив телеканалу UA Перший

“Тут (у Знам’янці) сходяться три напрямки. Велика кількість транспорту, вантажівок заважає, шкідливо впливає на здоров’я людей. Тож цей проект є чудовим, об’їзна має величезне соціальне значення”.

1609160304 1609160302

БЕЗ КОМЕНТАРІВ