В олександрійській Центральній бібліотеці «розквітла» нова виставка картин

157

В Центральній міській бібліотеці діє виставка картин художників Олександрійщини.

Завідувачка бібліотеки Марина Дерун пояснила «Голосу Громади»:

«Основою нашого заходу спочатку стала персональна виставка робіт майстрині петриківського розпису Анни Душиної «Петриківський пишноцвіт». Але він цим не обмежився: у бібліотечних залах відвідувачі зможуть також переглянути картини таких наших художників, як Степан Ніколенко, Ірина Кваша, Тетяна Тарасенко, Максим Кисельов. Представлена і серія робіт олександрійок Наталії та Поліни Жеребило. Крім того, ще діє виставка творчих здобутків дітей-учнів студії Анни Панкратової, про яку свого часу ви вже розповідали».

Читайте також:  На Кіровоградщині за добу додалося ще 97 хворих на COVID-19

Що ж, «Голос Громади» насправді неодноразово приділяв увагу всім вищезгаданим творчим особистостям, тому якось особливо представляти їх заново поціновувачам мистецтва пензля навряд чи потрібно. Зауважимо лише, що найбільше тут робіт художниці з Приютівки (Олександрійщина) Анни Душиної. Вони виконані (як те й позначає тема) у традиційному легковпізнаваному стилі українського петриківського живопису, відомому у всьому світі.

Дуже цікавою бачиться акварельна серія Наталії Жеребило: це високотехнічні ілюстрації до книги письменниці Людмили Левченко «Осіннє соло». Привертає увагу зокрема і диптих Тетяни Тарасенко, виконаний у яскравій, але лаконічній кольоровій гамі – дві картини єдиного стилю «квітів у синіх тонах». Взагалі слід зауважити, флористика – головна «квіткова тема» об`єднує всі роботи, представлені у Центральній бібліотеці і це цілком логічно у суголосності з порою року, яка у нас саме зараз за вікном у розквіті.

Читайте також:  З початку карантину безробітнім Кіровоградщини виплачено понад 13 млрд гривень

Втім, не будемо зловживати становищем і нав`язувати свої бачення і оцінки читачам. Нехай краще вони самі долучаться до мистецтва місцевих майстрів – воно справді варте того. Так само вважають і працівники Центральної бібліотеки, що на вул. Г.Усика, 41, радо запрошуючи всіх бажаючих відвідати виставку. Вона діятиме принаймні до кінця липня, а можливо, й серпня. Робота цього культурного осередку – бібліотеки, який постійно радує олександрійців чимось новим, цікавим і небуденним, проходить у звичному режимі (з 8.00 до 19.00), незважаючи на сезон відпусток. Вхід, як завжди, вільний.

Читайте також:  Олександрійці платитимуть більше за електрику: коли очікувати подорожчання?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ