В Олександрійському районі спробують знову придбати обладнання для кабінетів хімії

337

Як вже повідомляв Голос Громади, 27 червня, було оголошено тендер на придбання обладнання для кабінетів хімії Користівської ЗШ, Новопразького та Червонокам’янського НВО. Проте, торги заплановані на 17 липня, так і не відбулись через відсутність охочих прийняти участь в аукціоні.

Новий тендер оголосили  у вівторок, 17 липня, з умовами аналогічними першим торгам. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 3 серпня, а безпосередньо торги відбудуться 6 серпня.

Читайте також:  Пісочниці на дитячих майданчиках Олександрії наповнюють новим піском

Зазначимо, що відповідно до тендерної документації для шкіл буде придбано 3300 одиниць обладнання для кабінетів хімії, серед яких приладдя загального призначення – мікроскопи, ваги, рукавички, приладдя демонстраційне, прилади лабораторні, навчальні моделі та хімічні реактиви, презентаційне обладнання та меблі для кабінетів.

Початкова пропозиція за поставку обладнання, теж не змінилась у порівнянні з першим тендером, і становить 1156 680 гривень та може бути знижена в результаті торгів. Пропозиції щодо участі в тендері приймаються до 16 липня 2018 року.

Читайте також:  Масова вакцинація в Олександрії потрапила в об`єктив телеканалу UA Перший

БЕЗ КОМЕНТАРІВ