Про це кореспондентам Голосу Громади стало відомо з власних джерел. За останній тиждень кількість хворих різко збільшилась – зокрема серед дітей. Основними симптомами є різке підвищення температури до 39 градусів, біль у горлі. Вже на другий-третій день може з’явитися кашель. В середньому лікування застуди цього типу займає 7-10 днів. Але якщо хворобу не лікувати – вона може супроводжуватись такими ускладненнями як бронхіт, синусит чи пневмонія.

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

За словами спеціалістів, з настанням осені традиційно основними пацієнтами є діти – адже з початком періоду відвідування шкіл і дитсадків в нових колективах дитячий імунітет стає більш вразливим.

Основною відмінністю застуди останніх років є її супроводження симптомами алергічного походження, частіше всього це нежить та сльозотеча.

Профілактикою застуди є традиційне противірусне лікування та зміцнення імунної системи, вживання в їжу фруктів, овочів та м’яса, а також уникнення переохолоджень та перегрівань.

Читайте також:  Олександрійська міська влада шукає виконавців вивезення побутового сміття

Кореспонденти Голосу Громади застерігають: застуда передається повітряно-крапельним шляхом, тому уникайте контактів з хворими, а в гострий період краще залишитись вдома!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ