Сьогодні, 20 вересня 2016 року в приміщенні клубу Олександрійського училища культури пройшли вибори директора. В третьому етапі виборчої гонитви приймали участь діючий директор училища Іван Баранов та голова факультету режисерських дисциплін Любов Ігнатьєва.

На виборах були присутні представники громадськості, депутати міської та обласної ради, викладачі, студенти та інші працівники навчального закладу. Загальна кількість осіб з правом голосу становила 77 чоловік зі списку зареєстрованих, за голосуванням яких слідкувала виборча комісія.

Читайте також:  Шестеро олександрійських майбутніх «олімпійців» змінять місце проживання

Першим презентувати свою передвиборчу програму запросили Івана Баранова. В своїй презентації крім пунктів програми посадовець розповів і про здобутки останніх 5 років життя училища – зокрема про розвиток ІТ-технологій, творчі здобутки колективів та про залучення коштів від інвесторів на потреби закладу. Крім цього, Іван Михайлович анонсував проект по будівництву нового учбового корпусу та капітальному ремонту клубу.

Читайте також:  Міський голова С.Кузьменко - про підготовку до святкування Дня Незалежності та інше

dsc05736 dsc05737

Любов Ігнатьєва в свою чергу розповіда про плани щодо роботи з колективом та роботою студенського самоврядування, загалом же пунки її предвиборчої кампанії стосувалися внутрішнього життя училища. Не обійшлося і без гарячих дискусій та питань, але врешті решт присутні перейшли до процесу голосування.

dsc05744

З перевагою в кілька голосів перемогу отримав Іван Баранов, за якого свій голос віддало 39 осіб, що складає 51,3% від загальної кількості виборців.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Кореспонденти Голосу Громади вітають Івана Михайловича з перемогою та бажають йому нескінченного натхнення в подальшій роботі на благо Олександрійського училища культури!

dsc05734

dsc05750 dsc05754 dsc05755 dsc05765

БЕЗ КОМЕНТАРІВ