Завтра, 4 листопада 2016 року о 10:00 біля Будинку побуду по вул. Первомайскій, 9 відбудеться акція по безкоштовному розповсюдженню саджанців дерев. Всі бажаючі зможуть безкоштовно отримати саджанці молодого червоного дуба, якого в “резерві” активістів 500 штук. Акцію вже не вперше проводить організація “Шлях до життя”.

За словами керівника організації Анатолія Тримбача, акцію проводять восени та на весні, і за весь час її існування вони роздали та посадили близько 5 тис. дерев.

Читайте також:  Правоохоронцями викрито випадки крадіжок у супермаркеті: олександрійський кримінал тижня

“Все почалося з 3-х горіхів, які ми посадили на території дитячого садочку по вул. Кірова. Тоді в організації було всього 3 чоловіки і кожен купив по дереву”, – розповів Тримбач.

Далі організатори зв’язалися з Олександрійським лісництвом, яке тепер виділяє від 300 до 800 дерев для акції. Саджанці будут молоді, адже вони краще приживаються і менше хворіють. Крім цього, дерева планують висадити і в сквері біля Палацу урочистих подій.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

Акція проходить за сприяння відділу освіти Олександрійської міської ради та за підтримки депутата міськради Андрія Коломійцева.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ