В Олександрії безробітні вчилися проектному менеджменту

87

«Проектний менеджмент» – тема тренінгу, що відбувся нещодавно на базі Олександрійського міськрайонного центру зайнятості спільно з громадською організацією «ЦГА «Перемога».

Учасниками заходу стали шукачі роботи, якізабажали навчитися створювати проекти, або поглибити свої знання в управлінні проектами, адже реалізовувати проекти без знань з проектного менеджменту означає збільшувати кількість ризиків і помилок.

Читайте також:  «Почесний громадянин Олександрії» отримуватиме значно більшу щомісячну доплату

Волонтер Корпусу Миру США Вівек Атлурі, який брав участь у проведенні тренінгу, презентував свою програму – «Шлях створення гранту». Присутні ознайомилися з основною інформацією щодо отримання грантів на реалізацію проектів у різних сферах життєдіяльності суспільства; процесом написання проекту; умовами участі у таких програмах, умовами щодо одержання грантових коштів тощо.

ВівекАтлурізазначив, що Україна починає відкриватись для міжнародної спільноти щодо отримання грантів на реалізацію проектів у різних сферах життєдіяльності суспільства, тому все більше організацій використовує проектний підхід для досягнення своїх цілей.

Читайте також:  Завтра для мешканців с. Войнівка Олександрійського району буде тимчасово припинено подачу газу

Захід відбувсяу формі «питання – відповідь»: учасники заходу ставили запитання, та отримували на них лаконічні і доступні відповіді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ