В Олександрії не вщухає конфлікт навколо роботи нової альтернативної котельні, нещодавно встановленої на території школи № 9.

Так, сьогодні, 16 березня, з позаплановою перевіркою на підставі скарг місцевих жителів до зазначеної котельні завітали представники Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області, проте через супротив керівництва котельні здійснити перевірку екологам так і не вдалося.

Свою позицію стосовно даного конфлікту присутнім на місці події журналістам прокоментували виконавчий директор фірми-підрядника ТОВ “Захід-Схід-Енерго” Олександр Паршин та держінспектори з охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградської області.

Читайте також:  На Кіровоградщині й Олександрійщині зокрема прогнозують НМЯ

За словами представника екоінспекції Ірини Чередніченко, позапланова перевірка на даному об’єкті проводиться за зверненням громадян та за погодженням Державної екологічної інспекції України, проте співробітників екоінспекції не допускають до проведення замірів викидів шкідливих речовин у атмосферу з труби котельні. До того ж, на трубі котельні відсутні спеціальні лючки для проведення замірів.

Читайте також:  Рівні права для батьків Олександрії: декрет для українських чоловіків став реальністю

Керівник котельні О. Паршин в свою чергу запевняє, що викиди з труби котельні не перевищують норми, до того ж представники екоінспекції, на його думку, мають проводити дану перевірку згідно спеціальної методики перевірки котлів, яку інспектори при собі не мають, так само як і дозвільні документи на використання спеціального обладнання для замірів.

Читайте також:  На Кіровоградщині оголосили штормове попередження та негоду

Після майже годинного діалогу сторони залишились кожен при своїй думці, тож ситуація зайшла в глухий кут. Наостанок, без змоги виконати свої функції, співробітники екологічної інспекції вирішили скласти акт про недопуск на об’єкт перевірки.

За матеріалами сайта Олександрійські новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ