В Олександрії молода мама-переселенка знайшла роботу за сприяння служби зайнятості

857

Зміна місця проживання завжди є досить клопіткою справою, особливо якщо переїзд вимушений. Важко покидати місце, де все знайоме та близьке. Але бувають обставини, які не дають можливості залишитися. Не оминула ця участь і сім’ю молодої жінки Наталії з Донецької області, яка з чоловіком була вимушена покинути свою домівку ще на початку бойових дій на сході. Так доля привела їх до міста Олександрії. Після переїзду необхідно було шукати роботу, проте доля підготувала їй інше випробування – жінка дізналася, що стане матір’ю.

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

Після досягнення дитиною трирічного віку, маючи професійно-технічну освіту бухгалтера та оператора електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, Наталія намагалася самостійно знайти відповідну роботу, але бажаного результату її пошуки не дали. Тож, питання своєї зайнятості Наталія вирішила за допомогою Олександрійський міськрайонний центр зайнятості.

Тут Наталя брала участь у низці інформаційних семінарів, де отримала навички складання резюме та пошуку роботи. Опрацювавши всі можливі варіанти, жінці було запропоновано пройти співбесіду у приватного підприємця, що займається торгівлею непродовольчими товарами. Після співбесіди усі залишилися задоволеними: і роботодавець, і безробітна.

Читайте також:  Виконком погодив встановлення меморіальних дошок

Вже більше ніж пів року Наталія працює у магазині уживаного одягу. Роботою жінка задоволена, у неї з’являється все більше нових знайомих. Наталія говорить, що людині треба вірити в майбутнє і боротися за своє життя: «Я завжди бачу можливість, а не перешкоду!».

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ