В Олександрії обговорили можливості соціального підприємництва для людей з інвалідністю

97

На Кіровоградщині триває Декада сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС, під час якої проводиться низка різноманітних інформаційних, просвітницьких, довідкових, спеціалізованих заходів, повідомляє “Голос Громади”.

Так, 25 листопада, у центрі розвитку підприємництва Олександрійського міськрайонного центру зайнятості для 12 осіб з інвалідністю відбувся тренінг на тему«Соціальне підприємництво».

У заході взяли участь голова громадської організації «Центр громадської активності «Перемога» Валентина Чугуєвець та волонтер Корпусу Миру США Вівек Атлурі.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

В. Чугуєвець розповіла про сутність та основні поняття соціального підприємництва, адже саме цей напрямок відкриває нові горизонти для творчої та наполегливої праці на користь суспільства.

Також було озвучено тезу щодо питання можливості вирішення соціальних проблем за допомогою підприємництва. Крім того голова громадської організації розповіла про досвід соціальних підприємств в Україні.

«Люди з інвалідністю, незважаючи ні на життєві негаразди, ні на проблеми, пов’язані зі станом здоров’я, здатні заряджати позитивною енергетикою, дивувати своєю мотивацією та прагненням знайти свою професійну стежину. Тому наше завдання – допомогти та сприяти їхній професійній реалізації, зокрема у соціальному підприємництві», – наголосила В. Чугуєвець.

Читайте також:  З наступного року для жителів Кіровоградщини значно зросте вартість транспортування газу

У свою чергу В. Атлурі навів яскраві приклади співпраці влади, бізнесу та громадськості, а також наголосив на важливості правильного вибору бізнес-ідеї.

Учасники заходу мали можливість розкрити та усвідомити свої внутрішні особистісні ресурси, оволодіти навичками пошуку роботи, сучасними технологіями ефективного спілкування, набути впевненості, навчитися правильно ставити цілі й визначати оптимальні шляхи їх досягнення.

Читайте також:  Карантин вихідного дня скасовано: Україна житиме за правилами "помаранчевої" зони

Тренінг відбувся в інтерактивному форматі: учасники тренінгу дізналися про можливості участі у різноманітних проектах, у тому числі пов’язаних з розвитком інфраструктури міста, а також розвитку й можливостей соціального підприємництва.

За інформацією Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ