Сьогодні, 29 вересня 2016 року в Олександрійському районному будинку культури відзначили педагогів району до Дня працівників освіти. Захід зібрав представників від навчальних закладів Олександрійщини та керівників району. Зокрема були присутні голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, заступник голови Олександрійської райдержадміністрації Олександр Безкровний, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Лисенко, начальник відділу освіти РДА Олена Полтавець, методисти відділу освіти, ветерани педагогічної справи, директори, педагоги та молоді вчителі.

Читайте також:  На Кіровоградщині розпочався сезон полювання на пернату дичину

Саме педагоги, які нещодавно почали працювати в сфері освіти і відкривали захід – а для творчого натхнення протягом року їх нагородили подарунками від відділу освіти та районної організації профспілок. Крім цього, від ТОВ “УкрАгроКом” молоді вчителі отримали футболки.

Захід супроводжувався поздоровленнями як від керівників району, так і від педагогів – адже саме їх сьогодні нагороджували відзнакою “Золотий Лелека”. Крім цього, згадали і про те, що 2017 рік оголошено роком освіти.

Читайте також:  Олександрійські породіллі отримуватимуть гроші замість бебі-бокса

Кореспонденти Голосу Громади теж поздоровляють педагогів та працівників освіти з прийдешнім святом та бажають терпіння та наснаги у вихованні та навчанні майбутнього покоління українців!

dsc05890 dsc05900 dsc05903 dsc05908 dsc05909 dsc05925 dsc05918dsc05924dsc05936

БЕЗ КОМЕНТАРІВ