В Олександрії пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Як раніше повідомляв Голос Громади, захід пройшов на 3 поверсі Олександрійської районної лікарні.

Для присутніх працював експрес-тест на ВІЛ, черга до якого стояла ще до початку заходу. В акції взяли участь як працівники лікарні, так і пацієнти стаціонару та пересічні олександрійці.

Крім цього, протягом заходу організатори проводили пізнавальну вікторину з цікавими призами.

Читайте також:  Готується черговий конкурс на призначення управителів «безхозних» олександрійських багатоповерхівок

Організаторами виступила організація “Шлях до життя”. Її керівник Анатолій Тримбач зазначив, що цього року вони вирішили провести акцію в районній лікарні, так як проблема медична, і якщо раніше ВІЛ частіше хворіли наркозалежні, то сьогодні, по статистиці організації, хвороба все частіше передається статтевим шляхом. За його словами, лише по місту зареєстровано 296 хворих на ВІЛ, але насправді їх набагато більше.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

В свою чергу головний лікар закладу Валентина Гарагуля подякувала організаторам за акцію.

“Адже вона проходить для людей, які переймаються своїм здоров’ям, здоров’ям своїх дітей та колективу. Адже медпрацівники працюють з біоматеріалом, тому важливо, щоб ми могли попередити цю хворобу і в себе”, – розповіла Валентина Корніївна.

Крім цього, вона вручила подяку від колективу лікарні Анатолію Тримбачу та завідувачу інфекційного відділення Анатолію Цимбалістому за ту діяльність і допомогу, що вони надають людям, які потрапили в складну життєву ситуацію.

Читайте також:  Понад 90 тисяч домогосподарств Кіровоградщини отримали субсидії на оплату комуналки

Після цього Анатолій Тримбач від імені організації передам дітлахам лікарні солодкі подарунки.

Акція ж пройшла за підтримки депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева.

dsc_0295 dsc_0302 dsc_0303 dsc_0314 dsc_0316 dsc_0320 dsc_0322 dsc_0326 dsc_0334 dsc_0342 dsc_0344 dsc_0353 dsc_0358 dsc_0360 dsc_0362

БЕЗ КОМЕНТАРІВ