В Олександрії в приміщені колишнього МРЕВ відкрили оновлений сервісний центр МВС

780

У п’ятницю, 25 жовтня, в Олександрії  в приміщені колишнього МРЕВ відкрили після ремонту сервісний центр Міністерства Внутрішніх Справ (МВС), повідомляє «Голос Громади».

В ході відкриття було представлено та передано автошколам Кіровоградської області спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles» – інноваційний інструмент, орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Вони імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані.

Читайте також:  В Олександрії провели вуличну акцію "Не ігноруй насилля"

Це вже 119 оновлений сервісний центр МВС в Україні та другий на Кіровоградщині.
Автовласники міста Олександрія можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації, переєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, замовити довідку про несудимість, тощо.

Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасними технологічним устаткуванням.  Є полиця буккросингу (обміну книжками), та дитячі куточки, передбачені умови для обслуговування громадян з інвалідністю. Є кабінет, де здають іспити на отримання водійського посвідчення.

Читайте також:  Олександрієць організував наркобізнес у виправній колонії Кіровоградщини

Для зручності громадян будь-хто може безкоштовно та необмежену кількість разів пройти тест на знання ПДР на сайті Головного сервісного центру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ